רכבי הסעות

כחברה המובילה את שוק ההסעות בישראל למעלה מ-30 שנה אנו מתגאים במגוון השירותים שאנו מציעים לקהלים שונים ומגוונים.  גאוותנו היא בכך שאצלנו "בטיחות רכבי הסעות" היא הרבה יותר מסיסמא.

 

רכבי הסעות בקבוצת מסיעי שאשא

 

לחברת מסיעי שאשא צי רכבים חדיש ומפואר הכולל כ-200 רכבי הסעות על סוגיהם השונים כולל: אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ומוניות חדישים ובטיחותיים. לחברה ניסיון עשיר, אמינות גבוהה וצוות מקצועי ומיומן במתן שירות.

כל נהגי החברה הם נהגים מוסמכים, מנוסים ומקצועיים שעברו השתלמויות והסמכות בהסעות ילדים ותלמידים. בין היתר מחזיקה החברה בהיתר רישיונות להסעות מיוחדות באוטובוסים.

בטיחות רכבי הסעות


קבוצת מסיעי שאשא מציבה את נושא הבטיחות בראש סולם העדיפויות שלה. אנו יודעים כי מיומנות וניסיון מוכיחים את עצמם לאורך שנים ולפיכך כל נהגי החברה הינם מקצועיים, מורשים ועומדים בכל תקנות המפקח על התעבורה במשרד התחבורה.

בכל רכבי הסעות מותקנות חגורות בטיחות בכל מושבי הנוסעים. אנו דואגים לשלוח את הנהגים לרענון והשתלמויות אצל גורמים חיצוניים מוסמכים. בנוסף אנו דואגים לעדכן ולרענן את  הנהגים באופן שוטף בכללי השמירה על בטיחות בתעבורה.
קצין בטיחות רכב המוסמך מטעם משרד התחבורה מבצע בכל רכבי ההסעות של קבוצת שאשא בדיקות בטיחות על בסיס חודשי על פי דרישות משרד הרישוי.

הניסיון המצטבר, איכות השירות ורמת הבטיחות  הם שהביאו אותנו להיות חברת הסעות מהמובילות בישראל ועל כך גאוותנו. עשרות ארגונים גדולים וקטנים משתמשים ברכבי ההסעות של קבוצת מסיעי שאשא. 

אנו מזמינים אותך ליהנות מרכב הסעות המתאים לצרכיך

לקבלת פרטים והצעת מחיר מלא את הטופס:

קבוצת מסיעי שאשא לוקחים אחריות להסיע אותך בבטחה למחוז חפצך!

  • מחויבים לבטיחות
  • מקדשים עמידה
    בלוחות זמנים
  • מספקים שירות הסעות
    מותאם אישית לכל לקוח
עבור לתוכן העמוד